** Apartmány Central Apartments /ubytovanie Beroun

Apartmány Beroun Central Apartments
 
Ubytovanie v Beroune Central Apartments : Apartmán je situovaný 20 km od Prahy po D5 smer Plzeň a len 15 minút autom od letiska Praha. Nachádza sa v historickom centre mesta Berouna, priamo na hlavnom námestí, v prvom poschodí rodinného domu z roku 1918. Poskytuje príjemné a kľudné ubytovanie pre maximálne 6 osôb.

Central Apartments Beroun ubytovanie :
Veľkosť apartmánu je 70m2 a je určený pre ubytovanie 2-4 osôb (max 6). K dispozícii je spálňa, obývacia izba, kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa s WC, práčka, umývačka, chladnička, varná doska a rúra, televízor, dvd, internet. Z celého bytu je nádherný výhľad priamo na Husovo námestie.

Beroun apartmán ubytovanie Central Apartments služby :
Otvorené parkovanie pred domom. Výborná dostupnosť verejnej dopravy v mieste, autobusová zastávka 250 m od apartmánu, vlak 5 minút chôdze, priame spoje do Prahy každých 20 min. Stravovanie vlastné s možnosťou varenia v plne vybavenej kuchynke, možnosť prania bielizne. K dispozícii internet. Cena za osobu a noc len 390,- Kč.

Dovolenka Berounsko ubytovanie v apartmáne Central Apartments okolie :
Berounsko historické pamiatky sú k videniu počas niekoľkých minút chôdze. Obchody, bary, reštaurácie a aquapark sú na dosah ruky. V blízkom okolí môžete navštíviť hrady Karlštejn, Křivoklát alebo Točník, Koněpruské jazkyne, zatopený lom Amerika a iné. Berounský kraj je chránenou krajinou oblasťou, okolie je ideálne na prechádzky, výlety na bicykloch, autoturistiku, horolezectvo, golf, tenis a ďalšie aktivity.

Apartmán Central Apartments ubytovanie Beroun :
Kráľovské mesto Beroun leží na sútoku riek Berounky a Litavky a je východiskom do dvoch chránených krajinných oblastí - Českého krasu a Křivoklátska. V poslednej dobe je mesto preslávené svojimi hrnčiarskymi trhy, na ktoré sa sem schádzajú najlepší hrnčiari a keramikovia z celého kraja i okolitých štátov. Veľkou atrakciou je tiež Berounská Mestská hora s rozhľadňou a medveďáriom.
Apartmány Beroun Central Apartments - Služba na recepcii je 24 hodínApartmány Beroun Central Apartments -  kadernictvo - holičstvoApartmány Beroun Central Apartments - golfApartmány Beroun Central Apartments - tenis - v blízkosti hotelaApartmány Beroun Central Apartments - Televizor má príjem satelitných  programůApartmány Beroun Central Apartments - Iybz sú vybavené televízoromApartmány Beroun Central Apartments - Izby s vlastnou kúpelkouApartmány Beroun Central Apartments - Izby s vlastnou toaletou